Repertoár

M. Oupic: Bacha, pojišťováci! - 8. silvestrovská preméra!

Představení, které má jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru! Užijte si Silvestra 2019/2020 společně s námi! Hlavním bodem programu bude 8. silvestrovská premiéra - tentokráte titulu Bacha, pojišťováci! Ale po premiéře zábava rozhodně nekončí!!!

Ihned po skončení představení je pro všechny k dispozici raut, který bude v provozu až do ranních hodin. Před půlnocí je pro každého připravena sklenka šampaňského pro tradiční společný přípitek.

A po půlnoci, když noc i my jsme ještě mladí, rozjedeme společně druhé kolo až do rána:  povídání, zábava, hry a nebude chybět ani tradiční silvestrovská divadelní oldies diskotéka! To vše je již v ceně vstupenky! A proto věříme, že i letošního Silvestra oslavíte společně s námi!

Moc se na vás těšíme :o))   -    vaše DBH

 

Pohodové městečko Klídek, ve kterém sídlí malá pobočka rodinné pojišťovny Šťovíček. Ta již dlouhá léta zaměstnává dvě postarší, zkušené pracovnice, které mají své staré, osvědčené metody, jak jednat s klienty. Idylka však jednoho dne nekompromisně končí, když pobočku odkoupí nadnárodní společnost, která stávající personál neprodleně přeškolí na nové, progresivní metody prodeje. Tou dobou se do městečka náhodou dostane pan Zabloudil, kterému se rozbila navigace. V budově zbrusu nové pojišťovny vidí svoji spásu a tak se rozhodne, že ji navštíví. To ale vůbec netuší, co jej všechno na této pobočce čeká. Dokáže se vymanit ze spárů nadnárodně proškolených pojišťovacích profesionálů a hlavně za jakou cenu? Ne vždy totiž platí, že: "Za zeptání nic nedáš!"

foto z představení

nejbližší termín: 31.12.

Osoby a obsazení

Jarmila Rychlá

Milena Kleinerová

Růžena Klidná

Radka Stupková

Pavel Zabloudil

Ivan Remta

David Mazaný a Helmut Habsüchtig

Jan Bartoška

Denisa Krásná

Bára Fišerová

Džejn Nebojácná a Helga Nowatchek

Hana Tesárková

Kostýmy

Lucie Albrecht

Scéna

Petr Míka

Režie

Petr Míka


Divadlo Bez Hranic o.s.p.u., IČ: 26609142,
Křesomyslova 14, 140 00 Praha 4,
e-mail: produkce@divadlobezhranic.cz   Najdete nás i na 
created © to-nik.cz 2017